STAJ IV DERSİNİ ALAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Fakültemizde, COVİD 19 Salgını dolayısıyla 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı, Bahar Dönemi ile sınırlı kalmak kaydı ile mezun aşamasında olan öğrencilerin Staj IV dersi aşağıda belirtildiği şekilde yürütülecektir.
1)
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Stajları (Staj IV) tamamlanarak, staj raporlarını içeren defterler Staj Komisyonunda yer alan öğretim üyeleri tarafından değerlendirilecektir. Staj sonu sınavları dijital ortamda sözlü olarak yapılacaktır. Staj defterleri hazırlanırken ilgili öğretim üyeleri ile temas halinde olunacağından ve stajın içerdiği tüm konu başlıkları rapor edileceğinden stajın başlama ve bitiş tarihleri staj defterine 2019-2020 Bahar yarıyılı başında ilan edildiği şekilde 03/02/2020-01/05/2020 şeklinde yazılacaktır. 
2) Öğrenciler Staj IV defterlerinde yer alan tüm konu başlıklarından sorumlu olacak ve bu konu başlıkları ile ilgili raporlarını “6 Haftalık” bir düzende Staj defterlerine yazarak ilgili öğretim üyesine teslim edeceklerdir. Raporları BAŞARILI olarak değerlendirilen öğrenciler Ek-1’de belirtilen gün ve saatlerde ilgili öğretim üyelerince, dijital ortamda, sözlü sınava tabii tutulacak ve bu sınav sonrası verilecek olan sınav notu, Staj IV final sınav notu olarak değerlendirmeye alınacaktır. Sınav soruları, Staj Komisyonumuzda yer alan öğretim üyeleri tarafından hazırlanmış olan ortak soru havuzundan seçilerek sorulacaktır.
3) Öğrencilerin Staj Defterlerini en geç 05/05/2020 tarihinde ilgili öğretim üyesine teslim etmeleri gerekmektedir. Sınavlar Ek-1’de belirtilen tarih ve saatlerde yapılacaktır.

EK-1:

Öğrenci no

Öğrenci Adı-Soyadı

Staj Defterini Değerlendirecek

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sözlü Sınav Tarihi ve Saati

Sözlü Sınav Jürisi Adı Soyadı

1131401032

ÖZLEM ERDOĞAN

Melek AKINCI

11/05/2020 – 13.30

Melek AKINCI

Gözde YENİCE ÇAKMAK

1141401040

BURCU VURAL

Melek AKINCI

11/05/2020 – 14.00

1141401603

MARSIDA SHAHINI

Melek AKINCI

11/05/2020 – 14.30

1141401704

AYA ALSAKKA AMINI

Melek AKINCI

11/05/2020 – 15.00

1141401705

HADIA ALABED

Gözde YENİCE ÇAKMAK

11/05/2020 – 15.30

1151401001

ONUR UMUT ÖZEN

Gözde YENİCE ÇAKMAK

11/05/2020 – 16.00

1151401003

CANSU KANTUR

Gözde YENİCE ÇAKMAK

11/05/2020 – 16.30

1151401004

EMRE TAŞKIRAN

Gözde YENİCE ÇAKMAK

11/05/2020 – 17.00

1151401005

SÜMEYYE BOZKURT

Çağatay OLTULU

11/05/2020 – 13.00

Çağatay OLTULU

Gökben ŞAHİN

1151401009

SELİN YILDIRIM

Çağatay OLTULU

11/05/2020 – 13.30

1151401010

NURSEDA KURŞUN

Çağatay OLTULU

11/05/2020 – 14.00

1151401011

ÜMMÜHAN TÜRKYOLU

Çağatay OLTULU

11/05/2020 – 14.30

1151401012

NECDETCAN AŞKAN

Gökben ŞAHİN

11/05/2020 – 15.00

1151401013

MELİKE ÇAKAN

Gökben ŞAHİN

11/05/2020 – 15.30

1151401014

İREM YAVAŞ

Gökben ŞAHİN

11/05/2020 – 16.00

1151401016

DİLŞAD GÜZEL

Gökben ŞAHİN

11/05/2020 – 16.30

1151401019

DİLARA IŞIK

Gülşah GEDİK

12/05/2020 – 13.00

Gülşah GEDİK

Ahmet Doğan ERGİN

1151401020

MERT ZİLELİ

Gülşah GEDİK

12/05/2020 – 13.30

1151401021

UTKU ERTAŞ

Gülşah GEDİK

12/05/2020 – 14.00

1151401023

MEHMET AKİF SUBAŞI

Gülşah GEDİK

12/05/2020 – 14.30

1151401025

ŞADAN İREM ÖZÇEVİREN

Ahmet Doğan ERGİN

12/05/2020 – 15.00

1151401026

CAFER HALİT KÖK

Ahmet Doğan ERGİN

12/05/2020 – 15.30

1151401027

GİZEM EZGİ ÖRÜN

Ahmet Doğan ERGİN

12/05/2020 – 16.00

1151401028

HİLAL DİLARA TOPUZ

Ahmet Doğan ERGİN

12/05/2020 – 16.30

1151401029

BEŞİR SEFA MUMAY

Çağlar DEMİRBAĞ

11/05/2020 – 13.00

Çağlar DEMİRBAĞ

Dicle ÇEVİK

1151401030

ÖZGE HAN

Çağlar DEMİRBAĞ

11/05/2020 – 13.30

1151401031

İREM MERYEM KESDİ

Çağlar DEMİRBAĞ

11/05/2020 – 14.00

1151401032

ELİF SEMİHA ÇAY

Çağlar DEMİRBAĞ

11/05/2020 – 14.30

1151401033

SEVDİCAN OTAR

Dicle ÇEVİK

11/05/2020 – 15.00

1151401034

EMRE ULUŞEN

Dicle ÇEVİK

11/05/2020 – 15.30

1151401035

İREM TUNALI

Dicle ÇEVİK

11/05/2020 – 16.00

1151401036

BÜŞRA KUZDERE

Dicle ÇEVİK

11/05/2020 – 16.30

1151401038

İZEL DEDE

Serap YILMAZ

12/05/2020 – 13.00

Serap YILMAZ

Alparslan Semih SALAN

1151401040

EZGİ MERTOĞLU

Serap YILMAZ

12/05/2020 – 13.30

1151401041

EZGİ NUR GÜRŞEN

Serap YILMAZ

12/05/2020 – 14.00

1151401042

AYSEL DÜNDAR

Serap YILMAZ

12/05/2020 – 14.30

1151401043

ELİS KAPLAN

Alparslan Semih SALAN

12/05/2020 – 15.00

1151401044

BAHADIR TOPAL

Alparslan Semih SALAN

12/05/2020 – 15.30

1151401045

SELİN ATMACA

Alparslan Semih SALAN

12/05/2020 – 16.00

1151401046

GÜLTEN ŞAHİN

Alparslan Semih SALAN

12/05/2020 – 16.30

1151401048

MUHAMMED ALLAK

Zatiye Ayça ÇEVİKELLİ YAKUT

11/05/2020 – 13.00

Z. Ayça ÇEVİKELLİ YAKUT

Hakan NAZLI

1151401049

MEDYA KIZIL

Zatiye Ayça ÇEVİKELLİ YAKUT

11/05/2020 – 13.30

1151401050

AYSU GÖNÜLTAŞ

Zatiye Ayça ÇEVİKELLİ YAKUT

11/05/2020 – 14.00

1151401051

ALMİNA BİRCE DÜNDAR

Zatiye Ayça ÇEVİKELLİ YAKUT

11/05/2020 – 14.30

1151401052

ELİF FEYZA NUR USTA

Hakan NAZLI

11/05/2020 – 15.00

1151401601

VESA GJİNİ

Hakan NAZLI

11/05/2020 – 15.30

1151401604

SEBILE ERDINCH MURAD

Hakan NAZLI

11/05/2020 – 16.00

1151401613

AYDA GEDİK

Hakan NAZLI

11/05/2020 – 16.30

1151401802

BUSE GİZEM AKIN

Hilal Sancar

11/05/2020 – 13.30

Serap YILMAZ

Hilal SANCAR

1151401803

İZEL ŞAHİN

Hilal Sancar

11/05/2020 – 14.00

1151401808

İLAYDA GÜL ALBAYRAK

Hilal Sancar

11/05/2020 – 14.30

 


 

Bu içerik 22.04.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 429 kez okundu.